Išvestinės priemonės - Vidutinis ketvirčio-Sigmo užsakymo dydis - paaiškinta

Governors, Senators, Diplomats, Jurists, Vice President of the United States (1950s Interviews) (Liepa 2019).

Anonim

Median Quarter-Sigma užsakymo dydis yra išvestinė taisyklė, į kurią įtraukiamos naujos atsargos ateities ir opcionų rinkoje. Prieš išsamiau perskaitykite "Median Quarter-Sigma Order Size", prašome perskaityti FNO atsargų pasirinkimo kriterijus.

FNO atsargų pasirinkimo kriterijai.

1) Median Quarter-Sigma užsakymo dydis (MQSOS) už atsargas, kad būtų galima patekti į FNO sąrašą yra Rs10 Lakh. Po įvesties į išvestinį segmentą atsargos turi išlaikyti MQSOS Rs5 lakh vidutiniškai, kitaip atsargos bus pašalintos iš išvestinių finansinių priemonių sąrašo.

2) rinkos ploto pozicijos riba (MWPL) atsargų turėtų būti didesnė nei Rs300 Cr. Po to, kai įeina į išvestinį segmentą, atsargos turi išlaikyti MsVRs Rs200 Cr.

3) Atsargos yra parenkamos iš 500 didžiausių atsargų, atsižvelgiant į vidutinę dienos kapitalo vertę ir vidutinę dienos prekybos vertę per pastaruosius šešis mėnesius pagal besikeičiančią tendenciją

3) Mažiausia vidutinė mėnesio apyvarta per pastaruosius tris mėnesius turėtų būti Rs100 Cr, kad būtų išlaikyta FNO segmente.

Vidutinis vidutinis ketvirtis Sigma užsakymo dydis ir MWPL Vertybinių popierių vertė 2014 m. Birželio 16 d. - 2014 m. Gruodžio 15 d

S. NrSimbolisVidutinis vidutinio ketvirčio sigmos užsakymo dydis (Rs.lakhs)MWPL vertė (Rs. Crs)
1AARTIIND2, 88202, 24
2DRAUDIMAS56.10357.04
3ABB7.421156.28
4ABGSHIP3.3378, 79
5ABIRLANUVO26.151842.29
6ACC32, 982682.94
7ADANIENT69, 432512.24
8ADANIPORTAI53.503005.20
9ADANIPOWER41.82656.96
10AEGISCHEM2.30114.69
11AHMEDFORGE13.28106.40
12AIAENG6.97857, 95
13AIL3.09244.26
14AJANTPHARM12.19434.26
15AKZOINDIA3.50320.24
16ALBK38, 66515.44
17ALEMBICLTD4.5682, 62
18ALLCARGO2.31246.21
19ALOKTEXT38, 53175.45
20ALSTOMT & D3.02594.80
21AMARAJABAT12.111262.83
22AMBUJACEM27.023325.21
23AMTEKAUTO26.32468, 51
24ANANTRAJ7.14112, 93
25ANDHRABANK38.18387.05
26APARINDS4, 80121, 39
27APLLTD8.90407, 73
28APOLLOHOSP12.812117.66
29APOLLOTYRE63.801267, 21
30ARVINDAS65, 95810.71
31ASHOKLEY95.661436.21
32ASIANPAINT44, 906391.08
33ASTRAL2.30350, 69
34ATUL7.04370, 62
35AUROPHARMA95.812892.40
36AXISBANK103.8714933.90
37BAJAJ-AUTO40.117661.26
38BAJAJCORP2.60232.17
39BAJAJELEC8.19141, 31
40BAJAJFINSV4.681490.81
41BAJAJHIND7.58143.48
42BAJAJHLDNG3.561869.80
43BAJFINANCE8, 691172, 35
44BALKRISIND6.80516.50
45BALLARPUR4.30109.73
46BALMLAWRIE4, 96348.76
47BALRAMCHIN4.72173, 75
48BANKBARODA70.853814.17
49BANKINDIA69.781171, 29
50BASF3.04291.23
51BATAINDIA13, 55762.94
52BBTC5.58206, 27
53BEL28, 36921.09
54BERGEPAINT8.19658.10
55BFUTILITIE10.32157, 79
56BGRENERGY6.2852.30
57BHARATFORG43.492367.28
58BHARTIARTL71.2010669.27
59BHEL100.515139, 18
60BHUSANSTL2.82163, 52
61BIOCON26, 53714, 09
62BIRLACORPN2.35260.74
63BLUEDART3, 87692, 21
64BLUESTARCO1, 98378.23
65BOMDYEING7.90131, 75
66BOSCHLTD13.063253.08
67BPCL71, 934696, 32
68Britanija13.111986.16
69CADILAHC8.881598, 27
70CAIRN43, 904099, 36
71CANBK76.441094, 95
72CAPF8.15138, 62
73CARBORUNIV1, 71372.66
74Tvarkymas8.93824, 52
75CASTROLIND10.171384.27
76CCL7.19218.46
77CEATLTD47.18360.47
78CENTRALBK6.79232, 98
79CENTURYPLY5.92188.43
80CENTURYTEX40.26590, 79
81CERA3.64190.63
82CESC24.81822.57
83CHAMBLFERT4.46234, 29
84CHENNPETRO6.3787.05
85CIPLA54, 536352.63
86CMC7.71592, 39
87COALINDIA68.474564.61
88COLPAL18, 922500.13
89CONCOR7.292176.62
90COROMANDEL4.09660.54
91CORPBANK3.70393, 26
92COX & KINGS14.85321.60
93CRISIL5.96875, 87
94CROMPGREAV63, 591373.02
95CUB7.051074, 92
96CUMMINSIND9.462324.28
97CIYENT2.35894.40
98DABUR20.532723, 75
99DCBBANK8, 56481, 53
100DCMSHRIRAM3.71201.77
101DEEPAKFERT3, 45125.79
102DELTACORP18.45252, 45
103DEN3.62318.17
104DENABANK9.14183, 15
105DHANUKA3.04139, 79
106DHFL15.16624, 52
107DISHMAN15.4789.09
108DISHTV25.99377, 51
109DIVISLAB22.482209.08
110DLF156.671325, 72
111DREDGECORP4.5551, 67
112DRREDDY57, 727071.18
113ECLERX2.89366.02
114EICHERMOT56.853498.56
115EIDPARRY2.75419.28
116EIHOTEL3.50805.79
117EMAMILTD6.45959, 62
118ENGINERSIN14.80464, 34
119EROSMEDIA6.94162, 24
120ESKORTAI17.59198, 92
121ESSDEE4.5595.77
122ESSELPACK2.77159, 22
123EXIDEIND28.851496, 95
124FCEL2.05203.64
125FDC2.31161, 72
126FEDERALBNK40.272479.84
127FINANTECH12, 9893.15
128FINCABLES8.34484.07
129FINPIPE3.65335.43
130FORTIS4.85284, 77
131FRL8.12199, 92
132FSL10.75203.19
133GAILAS38, 635256.57
134GDL5.35433, 79
135GESHIP2.93794.47
136GILLETTE2.40521.50
137GLAXO2.491242.47
138GLENMARK29.542271.04
139GLOBOFFS2.83205, 22
140GMDCLTD2.67224.23
141GMRINFRA98.08621.39
142GODREJCP8.702430.22
143GODREJIND9, 56471.81
144GODREJPROP3.25250, 25
145GOLDBEES10.87416, 34
146GPPL9, 54910.65
147GRANULĖS14.81164, 31
148GRASIM27, 523891.26
149GREAVESCOT3.33331, 51
150GRUH4.47774, 36
151GSFC7.23518, 14
152GSPL6.37777.67
153GUJFLUORO4.28493.01
154GUJRATGAS6.20404, 97
155HATHWAY2.03535.84
156HAVELLS28.771482.23
157HCL-INSYS14.78126.41
158HCLTECH72.728981.02
159HDFC86.5136179.70
160HDFCBANK69.4627763, 75
161HDIL104.42430, 39
162HEROMOTOCO79.547448.41
163HEXAWARE26.27372.93
164HINDALCO104.283932.53
165HINDCOPPER3.17141, 45
166HINDPETRO70, 601812.94
167HINDUNILVR42.1111194.15
168HINDZINC17.404840, 75
169HITACHIHOM8.81112.61
170HMT1, 8259.38
171HTMEDIA1.89160.11
172IBREALEST54, 99390, 85
173IBULHSGFIN16.372264.14
174ICICIBANK134.2828277.95
175IDBI30, 66519.04
176IDEA53.546023.44
177IDFC90.004913.93
178IFBIND5.6898, 71
179IFCI57.31587, 53
180IGL10.82688.69
181IL ir FSTRANS5.41261, 33
182INDHOTEL6.701072.96
183INDIACEM30.55407, 79
184INDIANB5.21314.06
185INDOCO4.47222.01
186INDUSINDBK28.445527.17
187INFRATEL8.862849.32
188INFY233.9934638.01
189INGERRAND4.03148.11
190INGVYSYABK7.191719.96
191INOXLEISUR4.17170.57
192IOB19.97273, 37
193IOC35, 525326.41
194IPAPPM2.5753, 76
195IPCALAB17.11926, 71
196IRB73.84691, 98
197ITC130, 9557364.51
198J & KBANK13.18584, 14
199JAGRAN1.05328.08
200JAICORPLTD9.2381, 72
201JBCHEPHARM5.12162.19
202JETAIRWAYS18.32152, 73
203JINDALPOLY7.0163.13
204JINDALSAW8.08336.13
205JINDALSTEL74, 551026.13
206JISLJALEQS33, 79525.79
207JKCEMENT6.03281.99
208JKLAKSHMI12.83491, 37
209JKTYRE33.84275.19
210JMFINANCIL5.78247.60
211JPASSOCIAT171.74857, 09
212JPINFRATEC12.47166, 63
213JPPOWER51.05283, 38
214JSWENERGY16.89763, 45
215JSWSTEEL45.113506.69
216JUBILANTAS3.16196, 62
217JUBLFOOD21.26955.99
218JUSTDIAL34.151474.12
219JYOTHYLAB4.38277, 98
220KAJARIACER5.05405, 68
221KALPATPOWR3, 92229.68
222KANSAINER1.25656.96
223KARURVYSYA8.041236.43
224KEC3.78259, 22
225KITEX7.55232, 95
226KOLTEPATIL5.1675, 35
227KOTAKBANK39, 3710680.14
228KPIT9, 54523.05
229KRBL4.34188.55
230KSCL11.97506.78
231KTKBANK30.23538, 75
232L & TFH29.74602.59
233LAKŠVILAS7.11267.19
234LAOPALA2.46151, 92
235LAXMIMACH3.71687, 45
236LICHSGFIN60, 752445, 52
237LT173.1125769.92
238LUPINAS36, 506935.13
239M & M58.2611066.44
240M & MFIN21.761649.44
241MAGMA1, 93268, 22
242MAHINDCIE4.0290.01
243MAHINDUGINAS3.90166, 45
244MAHSEAMLES5.00 val167.84
245MANAPPURAM14, 66407, 25
246MARICO5.421686.27
247MARKSANAI20.12221, 43
248MARUTI70, 938634.54
249MAX9.011207.05
250MCLEODRUSS9.04294, 32
251MERCK2.91125.38
252MHRIL2.44111.46
253MINDTREE13.411683.13
254MMTC8.28122.89
255MOIL3.94213.70
256MONSANTO14.58275, 35
257MOTHERSUMI32.272577.23
258MPHASIS4.31672, 49
259MRF43, 992044, 35
260MRPL4.29206, 69
261MTNL9.23146.08
262MUTHOOTFIN3.30374.03
263NACIONALINIS13, 61595.64
264NAUKRI5.611273, 55
265NBCC40.22191.23
266NCC12.53270, 57
267NFL1, 7337.09
268NHPC51.39621.78
269NIITTECH4.86316, 72
270NITINFIRE2.7443, 75
271NMDC36.822222.13
272NRBBEARING1.84102.08
273NTPC51.275829.07
274OBEROIRLTY4.27429, 49
275OFSS11.871426.68
276OIL14, 922367.89
277OMAXE0, 66116.35
278ONGC121.7620321.00
279ORIENTBANK39.42701.29
280ORIENTCEM2.23372.08
281PAGEIND8.101015.10
282PCJEWELLER10.68252, 76
283PEL5.161315, 72
284PERSISTENTAS5.81696.07
285PETRONET14, 751484.63
286PFC71, 402143.74
287PFIZER3.37314, 85
288PFS22, 66248.44
289PGHH2.671076.02
290PHOENIXLTD1.27373, 52
291PIDILITIND7.121330.41
292PIIND4, 65502, 49
293PNB74.152972.97
294ENERGETINĖ SISTEMA30.156200, 75
295PRAJIND5.85161, 39
296PRAKASH5.6282.76
297PRESTIGE4.38561.38
298PSB2.8462.30
299PTC25.41479.90
300PURVA2.23107.78
301PVR6.68409.83
302RADICO3.60128.16
303RAIN2.58193.51
304RAJESHEXPO5.31442.00
305RALIS6.56418, 97
306RAMCOCEM3.58933, 27
307RANBAXY42, 941840.14
308RASOYPR1.1338, 16
309RAYMOND13.45359.41
310RCF12.50142.99
311RCOM45, 602126.37
312RECLTD46, 562241.02
313REDINGTON3.34744, 95
314RELCAPITAL107, 951183.45
315RELIANCE131, 2932889.15
316RELINFRA86.001582.77
317RENUKA15.92139, 87
318REPCOHOME4.32427.61
319ROLTA10.33167.23
320RPOWER49, 34957, 75
321SADBHAV3.79392.72
322SAIL46.231480.62
323SANOFI2.24671, 97
324SBBJ3, 88207, 22
325SBIN353.4017936.86
326SBT3.42119, 79
327SCI6.28204, 15
328SHASUNPHAR8.82149, 51
329SHOPERSTOP1.77265, 76
330SHREECEM5, 862183.05
331SHRIRAMCIT1.601251.23
332SIEMENS25.341607.35
333SIMPLEXINF2.36145.45
334SINTEX37.41408, 38
335SJVN3.30197.54
336SKFINDIA3.43668.05
337SKSMICRO22.39793, 67
338SOBHA7.94371.01
339PIETŲ BANKAS14.60733, 49
340SPARC7.61287, 36
341SREINFRA6.73236, 29
342SRF13, 72491, 75
343SRTRANSFIN25.033481.09
344SSLT74.904696.24
345STAR18, 97677.80
346STCINDIA2.6923.25
347SUNDARMFIN3.511753.62
348SUNDRMFAST4.05409, 33
349SUNPHARMA73.5512676.69
350SUNTV17.19627.38
351SUPREMEIND2, 98785, 67
352Visureigis17.36167, 16
353SWANENERGY0.3769.14
354SUMMONIJA3.15328, 68
355SYNDIBANK34, 65500.40
356TATACHEM19.961513.41
357TATACOFFEE7.57160.35
358TATACOMM18.59653, 16
359TATAELXSI16.59213, 38
360TATAGLOBAL30.281258.11
361TATAINVEST2.69171.88
362TATAMOTORS118.1712639.80
363TATAMTRDVR39.233129, 14
364TATAPOWER46, 433340.37
365TATASPONGE38, 9194.13
366TATASTEEL169.405976.49
367TBZ3.0252, 52
368TCI4.34128.73
369TCS144.7827133.01
370TECHM62.427976.57
371TECHNO1.13166, 97
372TEXRAIL10.81163, 37
373THERMAX4.85965.18
374THOMASCOOK5.26233.60
375TIDEWATER3.55225, 17
376TIMETECHNO1.4682.17
377TIMKEN7.55162.28
378TITAN34.303036.65
379TORNTPHARM4, 69984, 76
380TORNTPOWER9, 72698.46
381NAMELIS MEDYJE2.16234, 95
382TRENT2.08645.22
383TTKPRESTIG8.00 val254.12
384TTML7.4485, 87
385TUBEINVEST2.74611, 69
386TVSMOTOR46, 34937, 54
387TVTODAY9, 77109.68
388UBL7.10992.50
389UCOBANK35.44384.08
390UFLEX5.52114, 70
391ULTRACEMCO43.154964.73
392UNICHEMLAB2.52203.10
393UNIONBANK69, 861028, 21
394UNITECH223.40530, 37
395UNITEDBNK4.2754.59
396UPL32.542034.85
397USHAMART2.6672.10
398VAIBHAVGBL3.42130.49
399VAKRANGEE5.32825.33
400VGUARD5.68226, 18
401VIDEOIND2.87238.40
402VIJAIABANK4, 98223, 54
403VIPIND6.57139.48
404VOLTAS51.491261.09
405VSTIND2.65379, 25
406VTL4.70203.80
407WABCOINDIA2, 88411.29
408WELCORP2.31209, 55
409Ratai3.0958.00
410WIPRO52.237075.14
411WOCKPHARMA71.00461, 36
412WONDERLA8.7286, 57
413YESBANK104, 954491, 69
414ZEEL32, 864070.22
415ZENSARTECH3.33271.65
416ZYDUSWELL1.77152, 36

Ketvirčio Sigmos užsakymo dydis yra užsakymo dydis (kaina x tomas), reikalingas akcijų kainos judėjimui, kuris yra 1/4 standartinio akcijų kainos nuokrypio, ir jis turi būti didesnis nei Rs10 lakh. Aukštesnis "Quarter Sigma" užsakymo dydis reiškia didesnį likvidumą ir sunkesnį akcijų operatorių tam tikrą manipuliavimą akcijų kainų pokyčiais. Pavyzdžiui, Aban turi keturių Sigma užsakymų dydį Rs56 lakhs. Kiekvienas nori perkelti akcijų kainą 1/4 standartinio akcijų kainos nuokrypio, jo užsakymo dydis turėtų būti apie Rs56 lakh.

SEBI Longback sukūrė Profesoriaus J. R Varma vadovaujamą išvestinių finansinių priemonių patariamąjį komitetą, inter alia, išnagrinėjo akcijų pasirinkimo kriterijus, pagal kuriuos būtų galima nustatyti akcijų pasirinkimo sandorius ir atskirus akcijų ateities sandorius. Galite perskaityti trumpą Indijos išvestinių finansinių priemonių plėtros ir reguliavimo ataskaitą. Laikui bėgant, komiteto tinkamumo kriterijai bus peržiūrėti, siekiant išlaikyti rinkos vientisumą ir apsaugoti investuotojus.

ICICID savo naujienlaiškyje nurodė, kad "per pastaruosius du kartus NSE paskelbė apie naujų atsargų įtraukimą į F & O lapkričio 19 d. (Šešios atsargos) ir rugsėjo 8 d. (Penkias atsargas). Tikimės, kad 2015 m. Sausio mėn. Bus paskelbtas naujas sąrašas, kuriame bus galima įsigyti atsargų iš toliau nurodytų atsargų ". Naujienlaiškyje paminėtas atsargų, kurios gali būti įtrauktos į F & O segmentą, sąrašas kitame peržiūros etape, kuris tikimasi 2015 m. Sausio mėn.

1. Aban Offshore
2. "Dewan Housing Finance"
3. Džamu ir Kašmyro bankas
4. Oil India
5. "Sintex Industries"
6. Pietų Indijos bankas
7. Bharat Electronics
8. "Ipca Labs"
9. Kaveri sėklos
10. Nacionalinis aliuminis
11. JK Lakshmi cementas

Skaityti visą ataskaitą čia